PetFood müügisalong asub nüüd Rägavere tee 35a, Rakveres

Simpsons Premium Kitten Mixed Meat & Fish 1,8kg

18.00 

Laost otsas

Simpsons Premium Kitten Mixed Meat & Fish on kassipoja toit kana, kala ja kalkuniga mis on tasakaalustatud täisväärtuslik kiisutoit ja sisaldab 90% kõrge kvaliteediga loomseid koostisosi, ning mis muudab selle toidu kiiupoegade jaoks kergesti omastatavaks. Toidu valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid inimtoiduks sobilikke koostisosi, millele pole lisatud värvi, maitse ega säilitusaineid. Kuna see toit on täiesti teravilja vaba, on see ideaalne kassipoegadele, kes kannatavad nahaprobleemide ja / või seedimis probleemide käes. Lisatud on tauriin, L-karnitiin, jõhvikad ja prebiootiline FOS.

Lisainfo

Toiduanalüüs:

Valk: 42%, Õli: 21%, Kiudained: 1,5%, Tuhk: 11,5%, Kaltsium: 2,27%, Fosfor: 1,86%

Koostis:

Kuivatatud kanaliha (39%), kuivatatud heeringas (9%), kuivatatud lõhe (8%), kuivatatud kalkuniliha (7%), kontidest puhastatud kanaliha (6,5%), luudest puhastatud lõhe (6,5%),kuivatatud valge kala(6%), magusas kartul, kartul, kuivatatud muna (3,5%), kana rasv (2%), luudest puhastatud valge kala(1%), kanafilee (1%), lõhe puljong(0,5%), vitamiine ja mineraale, kuivatatud porgandit, Jucca ekstrakti, Kuivatatud jõhvikas (0,02%), fruktooligosahhariidid (prebiootiline FOS)

Toitmisjuhis:

päevanorm vt.pakendilt. Antud koguseid tuleks kohandada vastavalt looma vanusele, tõule, aktiivsusele, füüsilisele seisundile ja ilmastikule. Puhas värske joogivesi peab saadaval olema kogu aeg.
Grammi päevas