PetFood müügisalong asub nüüd Rägavere tee 35a, Rakveres

Intestinal Plus 120tk

30.00 

Laos (saab järeltellida)

Aktiivsed soolebakterid koerte soolefloora optimeerimiseks ja toetamiseks

Kirjeldus

Intestinal Plus Tabletid
– pre- ja probiootilised tabletid koertele
– soolefloora taastamiseks pärast tugevat kõhulahtisust, pärast antibiootikumi või ussikuuri
– soolefloora toetuseks
– soodustavad soolestikus kasulike bakterite teket

Terve soolestik koos rikkumata sooleflooraga on meie neljajalgsete sõprade tervise, vitaalsuse ja vastupanuvõime alus. Koera immuunsussüsteemi kese asub soolestikus, mis ilma soolefloorata ei funktsioneeri õigesti. Loomulike bakterite kaudu soolestikus õpib immuunsussüsteem vahet tegema sõpradel ja vaenlastel ning oskab ennast ettevalmistada ohuks. Soolefloora moodustab lisaks toitaineid ka soole limaskestale ja hoiab ära patogeenide levikut. Seedimise või immuunsussüsteemi probleemide korral aitavad looduslike soolebakteritega toidulisandid soolefloorat turgutada.

Grau Intestinal Plus Tabletid koertele sisaldavad probiootilise bakteri Enterococcus faecium, pärmi ja prebiootilise kiu segu. Koostisosad on täpselt kohandatud koerte seedetraktile. Grau Intestinal Plus Tablettidega manustatavad probiootilised kultuurid stabiliseerivad soolestiku keskkonna normaalseks, kergelt happeliseks. Lühikese ahelaga rasvhapete moodustumine prebiootilistest kiududest stimuleerib soolestiku aktiivsust ja optimeerib seeläbi seedimist. Eelkõige võivad antibiootikumid, ussikuur või kõhulahtisus muuta koerte looduslikku soolefloorat ja sillutada teed kahjulikele bakteritele. Intestinal Plus Tablettides sisalduvad bakterid takistavad kahjulikel mikroobidel paljuneda ja muuta looduslikku soolefloorat.

Täiendsööt koertele

Koostis:
Pärmiekstraktid (Mannaan-oligosahhariidide allikas 7%, Beeta-glükaanid 9%) 23%   Frukto-oligosahhariidid 19,3%, mineraalid

Analüütiline koostis:
Toorproteiin 6,0%, rasvasisaldus 3%, toorkiud 17,9%, toortuhk 25,1%

Zootehnilised söödalisandid:
Enterococcus faecium (NCIMB 10415) 4b1707:  5  x  10  11  CFU/kg (vastab 500 miljonile E. faecium bakterile tableti kohta)

Tableti kaal: umbes 1,1 g

Annustamise soovitus:
Kassid, Kutsikad ja väikesed koerad kaaluga kuni 10 kg 1 tablett päevas
keskmise suurusega koerad kuni 20 kg 2 tabletti päevas
suured koerad kuni 45 kg 3 tabletti päevas
väga suured koerad üle 45 kg 4 tabletti päevas

 

Lisainfo

Mõõtmed 8 × 15 × 12 cm