Koerasnäki kombo 31 päevaks, MAXI suuruses koerale (kotis)

9.10 22.40 

Maxi kombo, mis siis on mõeldud suurtele koertele ja on kaua kestvama sisuga ja sisaldab:

6 veise peanahka, kaaluga u 210g

5 veise hingetoru, 15cm pikad,  kaaluga u 350g

6 lamba kõrva, kaaluga u 132g

5 jänese kõrva karvaseid, kaaluga u 100g

5 jänese kõrva, kaaluga u 50g

2 tk vesiekõrv lihaga, kaaluga u 130g

2 tk veise sõrad, kaaluga u 100g

Karbis on maiuseid u 1000-1050g.

Karbis on kokku 31 näksi millest jagub kuuks ajaks. Andes iga päev 1 näksi oma koerale aitab see hooldada hambaid ja vähendab kattu.

Koeranäksid on 100% naturaalsed, tervislikud ja täielikult seeditavad. Ei sisalda kunstlikke maitse-, värv- ega säilitusaineid.

Koeranäksid sobivad hästi nii täiskasvanud koertele kui ka kutsikatele – annab tegavust, mis on koearale rahustav tegevus. Näksid on suurepärane naturaalne valkude, vitamiinide ja mineraalainete allikas.

Koeranäkse võib koerale anda põhitoidu täiendamiseks, preemiana hea soorituse eest või kasutada „otsi ja leia“ mänguasjana koera treenimisel, koeraga jalutuskäigul mängides.

 

Kirjeldus

Nüüd on võimalik sõlmida ka püsitellimus,  et saaksite pakkuda oma koerale igasse päeva tükike rõõmu 🙂

Püsitellimuse sõlmime 1 aastaks ja selle saate vormistada ülal, lisades ostukorvi püsitellimus, meie saadame peale makse laekumist teile esimese tellimuse välja millele lisandub ka postikulu järgmisel kuul saadame 5 päeva varem teile arve tasumiseks ning siis enam postikulu ei lisandu. Edasine tasuta postitamine kehtib vaid dpd pakiautomaadi vahendusel.

Juhul, kui sa pole päris kindel meie poolt kokkupandud snäkikombo toodetes siis telli esimene kord proov, kus siis kõiki tooteid vaid üks, et saaksid veenduda, et need sinu koera ka päriselt rõõmustavad ja kui siis selgub, et mõni toode ikkagi ei sobi siis juba saame ka vastastikusel kokkuleppel midagi asendada.

Püsiteelimus on soodsama hinnaga ja samuti on dpd pakiautomaati saatmine Teile tasuta 🙂

Lisainfo

Kaal 30 kg
Mõõtmed 45 × 30 × 21 cm
Snäkid

Kombo, Proov, Püsitellimus