PetFood müügisalong asub nüüd Rägavere tee 35a, Rakveres

LEMMIKLOOMADE LÕHNA JA PLEKKIDE EEMALDAJA

5.90 

Laost otsas

  • Kõrvaldab kohe ja täielikult lemmikloomade uriini ning väljaheidete lõhnad ja plekid.
  • Loob tervisliku mikrofloora.
  • Soovitame kasutada sellistes kohtades, kus hoitakse loomi, näiteks tõuaretusruumides, linnupuurides, veterinaariakliinikutes, lemmikloomapoodides ja kõikjal, kus on probleeme ebameeldiva lõhnaga.
  • Tulemus on parem kui enamiku tänapäevaste kemikaalide puhul.

Kõrvaldab kohe ja täielikult kasside ja koerte uriini ning fekaalide ja muude ebameeldivate eritiste lõhnu vaipadelt, pehmelt mööblilt, puult, laminaadilt ning muudelt pindadelt. Soovitatud linnu- ja loomapuuride puhastamiseks ning aretusettevõtetes, loomakliinikutes ja -poodides kasutamiseks, ja kõikjalt mujalt, kus on probleeme ebameeldivate lõhnadega. Kõrvaldab ja likvideerib ebameeldivate lõhnade tekkeallikad, mitte ei varja neid. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal.

Kasutamine: Loksutage pudelit.
Lõhnade eemaldamiseks pihustage: vahendit otse probleemsele alale ja laske kuivada.
Pleki eemaldamiseks: hõõruge harjaga ja kuivatage imava lapiga.
Pesemiseks: lahjendage 50 ml vahendit ämbritäie veega.

Kasu tervisele: Ei sisalda tugevatoimelisi kemikaale, ei sisalda toksilisi aineid, ei sisalda tugevatoimelisi abrasiivseid aineid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda fosfaate, ei sisalda nonüülfenoole, ei sisalda värvaineid, ei sisalda GMO-sid, hüpoallergeenne.Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia.
Kasu keskkonnale: Vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid.kergesti biolagunev, mõjutab vee-elu minimaalselt, pakkematerjalid on taastöödeldavad, ei ole katsetatud loomade peal. Eriti soovitatav kasutada septilise ja muud tüüpi lokaalse kanalisatsiooniga kodudes.