PetFood müügisalong asub nüüd Rägavere tee 35a, Rakveres

Allahindlus!

Simpsons Premium Adult Cat Mixed Meat & Fish 300g

1.90 

Laost otsas

Simpsons Premium Adult Cat Mixed Meat & Fish on tasakaalustatud täisväärtuslik toit täiskasvanud kassile kana, kala ja kalkuniga, mis sisaldab 90% kvaliteetset loomset toorainet kana, kalkuni ja kala liha, mis pakub kassile loodusliku toitumist. Toidu valmistamisel on kasutatud ainult kõrge kvaliteediga inimtoiduks sobilikku liha, millele pole lisatud värvi, maitse ega säilitusaineid. Kuna see toit on täiesti teravilja vaba, sobib see ideaalselt kassidele, kes kannatavad tundliku naha ja / või seedimise käes. Lisatud on tauriini, L-karnitiini, jõhvikaid ja prebiooticumi FOS

Lisainfo

Toiduanalüüs

Valk: 41%, õli: 19%, kiudaineid: 1,5%, tuhk 11,5%, kaltsium: 2,24%, fosfor: 1,84%

Koostis:

Kuivatatud kanaliha (38%), kuivatatud heeringas (9%), kuivatatud lõhe (8%), kuivatatud kalkuniliha (7,5%), kontidest puhastatud kanaliha (7%), luudest puhastatud lõhe (7%), kuivatatud valge kala (6%), maguskartul, kartul, kuivatatud muna (4%), kanarasva (1%), luudest puhastatud valge kala (1%), kanafilee(1%), lõhe pujong (0,5%), vitamiine ja mineraale, kuivatatud porgand, jukka ekstrakt , kuivatatud jõhvikas (0,02%), frukto.sahhariin (prebiootic FOS) (0,02%).

Toitmisjuhis:

päevanorm vt.pakendilt. Antud koguseid tuleks kohandada vastavalt looma vanusele, tõule, aktiivsusele, füüsilisele seisundile ja ilmastikule. Puhas värske joogivesi peab saadaval olema kogu aeg.
Grammi päevas